Úvodní stránka > Aktuality

AGROMACHINE, s.r.o. hledá vhodného uchazeče na pozici Referent majetkoprávního oddělení

30.5.2016

Koncern ÚSOVSKO tvoří zemědělské, potravinářské a průmyslové společnosti. S ohledem na personální potřeby naší společnosti AGROMACHINE, s.r.o. se sídlem ve Švihově, Komenského 188, IČ: 49197231 hledáme vhodného uchazeče na pozici

Referent majetkoprávního oddělení

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi v administrativě a proklientský přístup
  • Zkušenosti s nemovitostmi a související legislativou výhodou (Zákon č. 338/1992 Sb., o dani z nemovitých věcí; Zákon č. 256/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální zákon); Zákon č. 40/1964 Sb., občanský zákoník; Zákon č. 89/2012 Sb., NOZ)
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Reprezentativní vystupování a vysokou úroveň obchodní korespondence
  • Dovednost práce s PC (MS Office - Word,  Excel, Outlook, Internet Explorer)
  • Řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:

  • Monitorování a analyzování trhu zemědělských pozemků
  • Osobní jednání s vlastníky půdy
  • Obchodní cesty služebním automobilem
  • Příprava právních dokumentů
  • Odpovědná realizace a evidence nákupu a pronájmu/pachtu zemědělské půdy
  • Komunikace s pracovníky úřadů státní správy a samosprávy
  • Zodpovědnost za přípravu přiznání k dani z nemovitých věcí
  • Přehledný a pravidelný reporting odvedené práce

Nabízíme Vám:

  • Dynamické prostředí a prostor pro odborný růst
  • Další profesní vzdělávání formou kurzů a školení
  • Ohodnocení odpovídající Vašim dovednostem a svěřené pozici
  • 5 týdnů dovolené a další benefity
  • Místo výkonu práce – Švihov, výhledově Sobětice č.p. 75

V případě  zájmu  zašlete Váš profesní životopis s průvodním/motivačním dopisem opatřený souhlasem se shromažďováním osobních údajů v rámci výběrového řízení do 17.6.2016 na adresu: ÚSOVSKO a. s., Ing. Ondřej Brzobohatý, vedoucí majetkoprávního oddělení, Klopina 33, 789 73 Úsov nebo na e-mail: brzobohaty@usovsko.cz.

Přílohy
sovsko-a-s-resp-agromachine-s-r-o-svihov-vyberove-rizeni-mpo-cerven-2016-zs.doc

Váš komentář se ukládá. Prosím počkejte...

CZ EN