Úvodní stránka > Kalendář

Konference MLÉKO 2025, 7. května 2020, online

Jaká je budoucnost automatizace v prvovýrobě mléka? Na tuto otázku a spoustu dalších se vám budou snažit odpovědět naši významní zahraniční i čeští řečníci na inspirativní konferenci Mléko 2025. Termíny jsou 7.5 a 14.5.2020.

Událost je určena pro top management z velkých zemědělských podniků zabývajících se chovem skotu (nad 350 ks). Mezi řečníky bude Jan Hulsen z nizozemské společnosti Cow Signals s tématem „Novinky v designu stájí“. Gijs Schoelman s „Budoucností automatizace v prvovýrobě mléka“, Karel Bednář, předseda představenstva ZD Pluhův Žďár, který nám představí „Řízení farmy z pohledu majitele firmy“. Ze zahraničních farmářů Sabrina Volo z italské Dairy XL farmy, která nám poví o krmení na Dairy XL farmě (dojí na 12 dojicích robotech, krmí s 4 MFR). Stieneke Ijdema, farmářka z dánského Kjellrupu bude mít hned dvě přednášky, jednak na téma „Měření kvality mléka u robotického dojení“ a druhá na téma „Denní rutiny na farmě Dairy XL). Kompletní program a více informací najdete na www.velkefarmy.cz.
Pokud máte zájem se této velmi zajímavé konference zúčastnit, registrujte se nyní na www.velkefarmy.cz. Registrace je zdarma.

Připravili jsme pro Vás speciální virtuální studio, konferencí vás provede Roman Zach. Během konference můžete pokládat dotazy a na závěr na ty nejzajímavější nebo nejčastěji položené dotazy budou řečníci odpovídat.

Partnery akce jsou AGRO-partner, Lely International, Respect, Erste leasing, AgroTeam CZ, De Heus ČR, Pama, I. Kamenická stavební a obchodní firma. Akce je podpořena Zemědělským svazem České republiky a předseda ZS Ing. Martin Pýcha bude jeden z řečníků v úvodní části konference.
Mediálním partnerem akce je nakladatelství Profi Press.

Přílohy
pozvanka-mleko25.jpg

CZ EN