Základní informace

Firma STS Uhlířské Janovice, s.r.o. byla založena v roce 1994. Druhá společnost působící v provozovně v Uhlířských Janovicích OKOS s.r.o. vznikla již v roce 1993 a jejími společníky byly fyzické osoby. Společnost STS Uhlířské Janovice, s.r.o. založily dvě právnické osoby OKOS s.r.o. a STS Čáslav spol s r.o. Důvodem k založení dceřiné společnosti STS Uhlířské Janovice, s.r.o. bylo privatizovat majetek Strojní a traktorové stanice, státní podnik Uhlířské Janovice. Privatizace provozoven v Uhlířských Janovicích a v Tupadlech byly realizovány k 1.7.1996.

K prvním organizačním změnám nově působísích společností došlo v roce 1998. Na ně navázala v roce 2005 fúze firem STS Uhlířské Janovice, s.r.o. a OKOS s.r.o. do nástupnické společnosti STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Firmy tak navázaly na více jak 40 letou tradici podniku zaměřeného na strojírenskou výrobu s významným objemem exportu výroby, kovoobráběčství, pneuservis, obchodní činnost se zvláštním zřetelem na prodej pneumatik. Již od roku 1990 byla navázána spolupráce s firmou FELLA-WERKE GmbH Feucht a postupně se firma stala jedním z nejvýznamějších dodavatelů sestav a podsestav pro výrobu zemědělských strojů.

Nejvýznamnějšími zákazníky v oblasti prodeje zboží a pneuservisních služeb jsou zejména zemědělské firmy, zemědělské farmy a další firmy a živnostníci podnikající v zemědělství.

Firma je smluvním partnerem ContiTrade Services s. r.o. Otrokovice pro Českou republiku a je členem společné servisní sítě prodejen a servisů BestDrive. 

Značky nejprodávanějších pneumatik: BARUM, CONTINENTAL, FIRESTONE, FULDA, GT RADIAL, BRIDGESTONE, HANKOOK, KLÉBER, DUNLOP, MICHELIN, GOODYEAR, MATADOR, NOKIAN, PIRELLI, SEMPERIT, UNIROYAL.

Kromě tohoto sortimentu prodává firma: baterie, výměnné fondy, svářečky CEBORA a OMICRON včetně jejich servisu, svařovací materiály, technické plyny fy Linde GAS, propan butan a další.

 

 

 

 

    Člen Zemědělského svazu ČR

    Zemědělsky svaz ČR