Úvodní stránka

Inzerce práce ve spolupráci se ZS ČR a vydatné pomoci paní Lenky Šímové se nám jeví jako velmi efektivní a přínosný způsob hledání nových zaměstnanců na pracovní pozice v zemědělství.

Využili jsme nabídku Zemědělského svazu ČR cenově výhodnější inzerce práce na internetovém pracovním portálu www.prace.cz za pomoci pověřené pracovnice ZS, paní Lenky Šímové. Paní Šímová nám velmi pomohla nejen se zněním a zveřejněním následně námi schváleného znění inzerátu, ale vždy obratem přeposílala kontakty hlásících se uchazečů o nabízenou pracovní pozici, zajímala se o průběh, výsledek náboru a nabízela užitečné rady i pomoc s kontaktováním uchazečů o práci.

V průběhu 1 měsíce se nám přes ZS ozvalo 13 zájemců o zaměstnání a podařilo se nám tak získat 1 uchazečku do trvalého pracovního poměru na nabízenou pozici dojička krav a ošetřovatelka skotu. Inzerce práce ve spolupráci se ZS ČR a vydatné pomoci paní Lenky Šímové se nám jeví jako velmi efektivní a přínosný způsob hledání nových zaměstnanců na pracovní pozice v zemědělství. V současné době s paní Šímovou domlouváme možnost využití nového, vládou schváleného programu Kvalifikovaný zaměstnanec – zaměstnávání cizinců.

Zemědělské družstvo Dobříč

CZ EN