Úvodní > Služby > Infoservis
Infoservis

Infoservis


Informace, které potřebujete vědět!

V rámci ČLENSTVÍ v Zemědělském svazu ČR je pravidelným benefitem TÝDENNÍ POŠTA. Každý pátek obdržíte přehled aktuálních informací z oblasti legislativy, dotací, cenových analýz a statistik, ale i politiky, ekonomiky apod.  Zkrátka ucelený soubor informací, které Vám pomohou ve Vaší podnikatelské činnosti. A na co přesně se v TÝDENNÍ POŠTĚ můžete těšit?

Na úvod Vás přivítá předseda Zemědělského svazu Ing. Martin Pýcha, který Vám úvahově shrne události uplynulého týdne, naše vize a cíle, ke kterým společně směřujeme. Dále Vás čekají informace z COVIDOVÉHO OKÉNKA, kde se dozvíte novinky v souvislosti s koronavirovou situací.  Následují AKTUALITY, kde například najdete informace o dotacích, ze SZIFU a také nejnovější výstupy vědy a výzkumu.

V sekci SVAZOVOVÉ ZÁLEŽITOSTI nakouknete pod pokličku dění ve Svazu, zde i VY můžete přispět například pracovní nabídkou nebo poptávkou. Co, kdy, kde a jak se děje? Tak tuto informaci Vám nabídne sekce POZVÁNKY A SEMINÁŘE.  Ekonomické informace naleznete v sekci KOMODITY A CENY, která se zalíbí milovníkům přehledných grafů. Nesmíme také zapomenout na sekci PRÁVNÍ DOTAZY, které zodpovídají naši odborníci z oblasti práva. Na závěr Vás čeká přehled o jednáních předsedy ZS ČR za uplynulý týden. Nutno také podotknout na praktickou elektronickou formu ve formátu PDF, která Vám každý týden včetně příloh přistane ve Vašem emailu. TÝDENNÍ POŠTA je zkrátka ucelený přehled informací, které potřebujete vědět.

Ukázka týdenní pošty Zemědělského svazu ZDE.


Reference:

Většina respondentů (86 %) chválí a využívá služby, které svým členům Zemědělský svaz ČR poskytuje.

„Hlavně Týdenní pošta ZS ČR je pro mě jediným informačním zdrojem, který mi umožňuje základní orientaci ve spletitostech zemědělské legislativy.“ „Informace, právní poradna, upozornění na akce či dotační příležitosti...“ (vybráno z anonymního dotazníku ZS ČR)


Nenechte si ujít aktuální Zpravodaj. Zde se můžete bezplatně přihlásit k odběru Zpravodaje Zemědělského svazu ČR.

CZ EN