Úvodní stránka > Aktuality

Pozvánka na podnikatelskou misi komisaře pro zemědělství Phila Hogana do Číny (14. - 19. května 2018)

23.1.2018

MZe vyvěsilo toto oznámení: "Evropská komise zve firmy ze sektoru zemědělství a potravinářství k účasti na podnikatelské misi doprovázející komisaře pro zemědělství a rozvoj venkova pana Phila Hogana do Číny plánovanou na 14. - 19. května 2018. V rámci podnikatelské mise účastníci navštíví Shanghai (14. - 17. května) a Shenzhen (18. - 19. května).  Program cesty zahrnuje například semináře o charakteristikách čínského trhu, aktuálních spotřebitelských trendech včetně e-commerce a vhodných distribučních kanálů, návštěvy maloobchodních řetězců, B2B jednání či návštěvu veletrhu SIAL China v Shanghai. Doprovodné podnikatelské mise jsou směřovány zejména na producenty potravin a nápojů s ochranou zeměpisného označení EU. Náklady na cestu a ubytování hradí účastníci, akce zahrnuté v oficiálním programu jsou zdarma. Předběžný návrh programu je uveden v příloze, další informace na výše uvedené adrese."

Společnosti, které mají zájem o účast, se mohou přihlásit do 7. února 2018 na adrese: https://ec.europa.eu/info/events/high-level-mission-china-2018-may-14_en.

 Zdroj: http://eagri.cz/public/web/mze/ministerstvo-zemedelstvi/proexportni-okenko/pozvanka-na-podnikatelskou-misi-komisare.html

 

Zdroj: MZe


Váš komentář se ukládá. Prosím počkejte...

CZ EN