Úvodní stránka > Kalendář

Online seminář Manetech, a.s. na téma Vliv mikroorganismů při pěstování plodin a ve výživě skotu, 23.3.2021

Chcete se dozvědět, proč je pro rostliny důležitá živá půda plná mikroorganismů? Zajímá vás, jak využít prospěšná probiotika při výživě skotu tak, aby vám přinesla prospěch po výživové, krmné i ekonomické stránce? Ptáte se, proč byste měli na svou kukuřici použít přípravek LAIVEN Flora, který je nabitý prospěšnými mikroorganismy?

Pokud jste si na některou z otázek odpověděli ano, není nic snazšího, než se 23. 3. 2021 od 10 hodin připojit k online semináři firmy Manetech. Úvodního slova se ujme předseda Zemědělského svazu České republiky Ing. Martin Pýcha, který krátce pohovoří o důležitosti hledání nových cest a způsobů, jak vyhovět stále přísnějším požadavkům snižování dopadů zemědělství na životní prostředí.

O využití a síle probiotik promluví odborný poradce Ing. Karel Říha, specialista na výživu skotu Ing. Milan Douša a produktový manažer společnosti Manetech, a.s. Zdeněk Šichan. Po každé přednášce nebude chybět prostor pro vaše dotazy. Na seminář se přihlásíte snadno v den konání kliknutím na odkaz níže. Pozvánku na seminář naleznete v příloze této pošty.

  • Předpokládaná délka semináře: 10:00-11:50 hodin
  • Termín: 23. 3. 2021
  • Schůzka v Microsoft Teams

Kliknutím sem se připojíte ke schůzce.

Přílohy
online-seminar-manetech-23-3-2021-pozvanka.pdf

CZ EN