Úvodní stránka > Kalendář

Webinář Precizní zemědělství v živočišné výrobě, 2.3.2022

Cílem webinářů je předat účastníkům nové poznatky a zvýšit tak úroveň jejich znalostí využitelných při kontrole a řízení chovu hospodářských zvířat, resp. tvorbě a uplatnění vhodného systému řízení chovu vycházejícího z nároků organismu měnících se v důsledku intenzifikace fyziologických a metabolických procesů.

Hlavní témata webinářů budou charakterizovat doporučované a ekonomicky přínosné metodiky a postupy kontroly a zootechnického řízení chovu hospodářských zvířat. Účastníci semináře budou seznámeni s nejnovějšími trendy a změnami v zootechnickém řízení chovu skotu a prasat, aplikací nejnovějších technologických postupů a technického vybavení a jejich významem, resp. přínosem pro celkovou ekonomiku a konkurenceschopnost chovu.
Cílem projektu je tedy přenos nejmodernějších postupů řízení chovu hospodářských zvířat (především skotu a prasat) do praxe a získané znalosti a dovednosti chovatelům usnadní optimalizaci organizace a managementu nejdůležitějších fází chovu s pozitivním dopadem na výslednou ekonomiku, čímž povedou ke zvyšování ekonomické efektivnosti živočišné prvovýroby a celkovému zvýšení konkurenceschopnosti zemědělců.

Seminář je pořádán v rámci Programu rozvoje venkova, Operace 1.1.1 Vzdělávací akce.

Místo konání: online Microsoft Teams

Čas: 9:00 – 15:30

Termín a odkaz na registraci: 2. 3. 2022 - odkaz

Na daný webinář je omezen počet sledujících. Pokud bude kapacita naplněna, vyberte jiný termín:

Přílohy
pozvanka-na-webinar-precizni-zemedelstvi-v-zivocisne-vyrobe-odkazy-do-teams.pdf

CZ EN