Úvodní stránka > Kontakty > Regiony a Orgány

Sdružení mladých manažerů - celá ČR:

Burda Zdeněk

předseda

Burda Zdeněk

Zemědělsko obchodní družstvo Zálší - předseda představenstva

Pardubický kraj, územní organizace: Ústí nad Orlicí

   burda@zalsi.cz

   602185541

Neužil Jakub

místopředseda

Neužil Jakub

AGROLA, s.r.o.

Jihomoravský kraj, územní organizace: Vyškov

   agrola.neuzil@seznam.cz

   721370047

   odkaz

Info o našem podniku:

  • Pouze rostlinná výroba 2000 ha orná, 
  • 40 ha eko orná, 
  • Produkce osiva, 
  • 15 plodin, 
  • Čištění plodin, 
  • Sušení plodin, 
  • Uskladnění plodin, 
  • Optická čistička, 
  • Sady, 
  • Meziplodiny, 
  • Neořeme, 
  • Precizní zemědělství.
Bratršovský Michal

člen

Ing. Bratršovský Michal

Zemědělský svaz České republiky, územní organizace Jihlava - tajemník

Kraj Vysočina, územní organizace: Jihlava

   zs.jihlava@seznam.cz

   604449435

Brodský Aleš

člen

Ing. Brodský Aleš

VOD Jetřichovec, družstvo - ekonom

Kraj Vysočina, územní organizace: Pelhřimov

   brodsky@vodjetrichovec.cz

   731440960

Čejka Josef

člen

Ing. Čejka Josef

Zemědělské družstvo Dolní Újezd - hlavní agronom

Pardubický kraj, územní organizace: Svitavy

   cejka@du.lit.cz

   728751755

Černý Jiří

člen

Ing. Černý Jiří

Statek Dlouhé Dvory s.r.o.

Královéhradecký kraj, územní organizace: Hradec Králové

   jicerny@centrum.cz

   606 022 494

Černý Tomáš

člen

Ing., Ph.D. Černý Tomáš

Kalenská zemědělská a.s. - předseda představenstva

Královéhradecký kraj, územní organizace: Hradec Králové

   kzas.predseda@seznam.cz

   733640676

Číhal Václav

člen

Ing. Číhal Václav

Zemědělské družstvo Libín - Místopředseda

Jihočeský kraj, územní organizace: České Budějovice + Český Krumlov

   agronom@zdlibin.cz

Fangl Jiří

člen

Fangl Jiří

Zemědělské družstvo se sídlem ve Sloupnici - vedoucí ŽV

Pardubický kraj, územní organizace: Ústí nad Orlicí

   fangl@zdsloupnice.cz

   728956248

Fišer Luděk

člen

Fišer Luděk

Zemědělské družstvo Senomaty - předseda

Středočeský kraj, územní organizace: Rakovník + Kladno

   zd.senomaty@tiscali.cz

   72454691

Harapát Marek

člen

Ing. Harapát Marek

Zemědělsko obchodní družstvo Zálší - ekonom

Pardubický kraj, územní organizace: Ústí nad Orlicí

   marekharapat@zalsi.cz

   737902560

Hejna Vít

člen

Hejna Vít

Zemědělské a obchodní družstvo "Bratranců Veverkových" Živanice - předseda představenstva

Pardubický kraj, územní organizace: Pardubice

   zod.hejna@seznam.cz

   603205507

Holec Michal

člen

Ing. Holec Michal

ZETKA Strážník a.s. - ekonom

Liberecký kraj, územní organizace: Semily

   ekonom@zetkastraznik.cz

   725878785

Homoláč Luděk

člen

Ing., Ph.D. Homoláč Luděk

Zemědělská akciová společnost Mžany, a.s. - ředitel

Královehradecký kraj, územní organizace: Hradec Králové

   homolac@mzanyas.cz

   725 761 562

Hromas Roman

člen

Ing. Hromas Roman

ZAS Úžice, a.s. - ředitel

Středočeský kraj, územní organizace: Kutná Hora

   hromas.zasuzice@seznam.cz

   723 855 287

Janecký Martin

člen

Janecký Martin

Zemědělsko obchodní družstvo Zálší - vedoucí RV

Pardubický kraj, územní organizace: Ústí nad Orlicí

   janecky@zalsi.cz

   728 923 676

Juroš Lumír

člen

Ing. Juroš Lumír

Zemědělské a obchodní družstvo Hlavnice - ředitel

Moravskoslezský kraj, územní organizace: Opava, Ostrava

   lumirjuros@seznam.cz

   721829175

Kobliha Radek

člen

Ing. Kobliha Radek

Zemagro, spol. s r.o. - vedoucí rostlinné výroby

Jihomoravský kraj, územní organizace: Hodonín

   kobliha@zemagro.cz

   733 614 719

Krejsa Pavel

člen

Ing Krejsa Pavel

Zemědělské družstvo Trstěnice - člen SMM

Pardubický kraj, územní organizace: ZS ČR Praha

   krejsa@zdtrstenice.cz

   731441573

Kříž Roman

člen

Ing. Kříž Roman

První zemědělská a.s. Tuněchody - ekonom

Pardubický kraj, územní organizace: Chrudim

   krizroman@seznam.cz

   721 374 438

Málek Jan

člen

Ing. Málek Jan

Zemědělské družstvo Chyšky - manažer pro dotace, půdu

Jihočeský kraj, územní organizace: Písek

   jmalek@zdchysky.cz

   607 103 697

Martinec Petr

člen

Martinec Petr

Zemědělské družstvo Velké Svatoňovice - předseda

Královehradecký kraj, územní organizace: ZS ČR Praha

   ZDVelkeSvatonovice@seznam.cz

   775330271

Mydlář Radek

člen

Mydlář Radek

A G R O ŽLUNICE, a.s.

Královehradecký kraj, územní organizace: Hradec Králové

   radekmydlar@centrum.cz

   731 176 349

Nosková Aneta

člen

Ing. Nosková Aneta

Zemědělské družstvo Telč - zootechnik

Kraj Vysočina, územní organizace: Jihlava

   noskovaaneta@gmail.com

   728550842

Páclová Martina

člen

Páclová Martina

Zemědělské družstvo se sídlem ve Sloupnici - ekonom

Pardubický kraj, územní organizace: Ústí nad Orlicí

   martina.p79@seznam.cz

   723004270

Pavlásek Leoš

člen

Ing. Pavlásek Leoš

Lovčická zemědělská a.s. - ředitel

Královehradecký kraj, územní organizace: Hradec Králové

   pavlasek@lovcickaas.cz

   603703728

Pechanec Jan

člen

Ing. Pechanec Jan

Zemědělské družstvo Dolní Újezd - místopředseda představenstva

Pardubický kraj, územní organizace: Svitavy

   pechanec.jan@centrum.cz

   731169495

Pekař Michal

člen

Pekař Michal

VOD Jetřichovec, družstvo - agronom

Kraj Vysočina, územní organizace: Pelhřimov

   pekar.m@vodjetrichovec.cz

   731440956

Pícha Martin

člen

ing. Pícha Martin

AG Skořenice, akciová společnost - předseda představenstva

Pardubický kraj, územní organizace: Ústí nad Orlicí

   picha@agskorenice.cz

   739075736

Plšek Jan

člen

Ing. Plšek Jan

Malečská zemědělská s.r.o. - hlavní agronom

Vysočina, územní organizace: Havlíčkův Brod

   plsek@zdmalec.cz

   606 644 689

Polák Karel

člen

Ing., Ph.D. Polák Karel

ZS Bohuslavice,a.s. - předseda představenstva

Olomoucký kraj, územní organizace: Prostějov

   k.polak@centrum.cz

   737 122 557

Pospíšil Martin

člen

Pospíšil Martin

Martin Pospíšil

Středočeský kraj, územní organizace: Benešov + Praha západ

   zem.pospi@seznam.cz

   737734419

Pýcha Martin

člen

Ing. Pýcha Martin

Zemědělský svaz České republiky - předseda ZS ČR

Praha, územní organizace: ZS ČR Praha

   pycha@zscr.cz

   602 790 273

Radilová Marcela

člen

Ing. Radilová Marcela

Zemědělské družstvo "Vysočina" Želiv - Ředitelka družstva

Kraj Vysočina, územní organizace: Pelhřimov

   radilova@vysocinazeliv.cz

   607 029 943

Říha Jiří

člen

Ing. Říha Jiří

Zemědělské družstvo Dolní Újezd - hlavní zootechnik

Pardubický kraj, územní organizace: Svitavy

   riha@du.lit.cz

   731443966

Šalda Ladislav

člen

Šalda Ladislav

Zemědělsko obchodní družstvo Zálší - Mechanizátor - RV

Pardubický kraj, územní organizace: Ústí nad Orlicí

   lsalda@zalsi.cz

   725 516 543

Šejnoha Marek

člen

Ing. Šejnoha Marek

AGRO Kunčina a.s. - funkce

Pardubický kraj, územní organizace: Svitavy

   marek.sejnoha@seznam.cz

Ševčík Petr

člen

Ing. Ševčík Petr

ZP Otice, a.s. - ředitel, předseda před.

Moravskoslezský kraj, územní organizace: Opava, Ostrava

   petr.sevcik@zpotice.cz

   724088006

Šindler Oldřich

člen

Šindler Oldřich

Agro Odersko, a.s.

Moravskoslezský kraj, územní organizace: Nový Jičín

   sindler.oldrich@seznam.cz

   603 50 61 60

Tesař Jakub

člen

Ing. Tesař Jakub

AGROSUMAK a.s. - OZO v prevenci rizik, technik PO

Moravskoslezský kraj, územní organizace: Nový Jičín

   tesar@agrosumak.cz

   775 882 680

Václavek Tomáš

člen

Ing. Václavek Tomáš

AGRO družstvo vlastníků Puklice - účetní

Kraj Vysočina, územní organizace: Jihlava

   vaclavek@agropuklice.cz

   739 995 812

Vančura Vladimír

člen

Ing. Vančura Vladimír

AGRA Olbramovice, a.s. - SMM ZS ČR

Jihomoravský kraj, územní organizace: Znojmo

   vladimir.vancura@agroservis-visnove.cz

   606 418 241

Vaňous Jaroslav

člen

Ing. Vaňous Jaroslav

Zemědělské družstvo se sídlem ve Sloupnici - provozní mechanizátor

Pardubický kraj, územní organizace: Ústí nad Orlicí

   vanous.jr@zdsloupnice.cz

   721 457 795

CZ EN