Úvodní > Služby > Pracovní nabídky v zemědělství
Pracovní nabídky v zemědělství

Pracovní nabídky v zemědělství


AgroJobs - práce v zemědělstvíAktivní pomoc při vyhledávání zaměstnanců

Chybí Vám zaměstnanci v oboru zemědělství? Potřebujete sezónní pracovníky?

AgroJobs - práce v zemědělstvíZemědělský svaz České republiky POMÁHÁ svým ČLENŮM zajistit kvalifikovanou pracovní sílu po celý rok. Založili jsme personální agenturu AgroJobs s.r.o.  a v květnu 2023 jsme spustili specializovaný inzertní server pro práci v zemědělství www.pracevzemedelstvi.cz, kde lze výhodně zadat nabídku práce. My se postaráme o propojení s odpovídajícími kandidáty, včetně případného výběrového řízení. Ať už hledáte dlouhodobé zaměstnance, sezónní výpomoc nebo brigádníky.  Je to jednoduché, přehledné a především účinné. Věříme, že získat nové kvalifikované zaměstnance pro Vás odteď bude mnohem snazší a se zaručenými výsledky.

Navíc členové Zemědělského svazu ČR mohou inzerovat za výhodnějších podmínek na serverech www.jobs.cz (5 600 Kč + DPH), www.prace.cz (2 800 Kč + DPH/měsíc). Údaje pro inzerát můžete jednoduše zadat přes odkaz: zde. Můžete se obrátit na naše personální oddělení, kde Vám ochotně pomůžeme umístit INZERÁT do naší pravidelné TÝDENNÍ POŠTY, která je distribuována pouze na členy ZEMĚDĚLSKÉHO SVAZU ČR.

I přes to, že průměrné roční mzdy v zemědělství rostou, tak množství českých zaměstnanců v zemědělství klesá. ZEMĚDĚLSKÝ SVAZ ČR se snaží tuto situaci řešit jako prostředník při náboru zahraničních pracovníků z Arménie, Černé Hory, Filipín, Gruzie, Indie, Kazachstánu, Moldavska, Mongolska, Severní Makedonie nebo Srbska. Poradíme vám, jak zaměstnat občany Ukrajiny s dočasnou ochranou (uprchlické vízum) nebo vízem strpění.

Pokud si nevíte rady, obraťte se na nás na


Pracovní nabídky v zemědělství
Kvalitní zahraniční zaměstnanci

Reference:

Zvláštní postupy pro pracovníky do zemědělství a potravinářství z Ukrajiny (program Zemědělec)

Z důvodu nedostatku českých zaměstnanců na trhu práce jsme se rozhodli využít program Zvláštní postupy pro pracovníky do zemědělství a potravinářství z Ukrajiny od Ministerstva zemědělství neboli program Zemědělec, kde je jedním z garantů Zemědělský svaz ČR. Potřebovali jsme pracovníky do živočišné výroby a měli jsme i kontakty na dva Ukrajince, kteří u nás chtěli pracovat. Zemědělský svaz nám pomohl vše vyřídit. Žádost jsme podávali začátkem dubna a pracovníci k nám dorazili na začátku července. Program Zemědělec rádi využijeme znovu

Ing. Jaroslav Vaňous
Předseda ZD Sloupnice


Z důvodu neochoty českých pracovníků pracovat v zemědělství jsme se rozhodli využít program Zvláštní postupy pro pracovníky do zemědělství, potravinářství a lesnictví z Ukrajiny od Ministerstva zemědělství, zkráceně program Zemědělec, kde je garantem Zemědělský svaz ČR. Na sezonu potřebujeme velké množství pracovníků a jedinou možností pro jejich získání bylo využít tento program. Ze strany Zemědělského svazu bylo vše v naprostém pořádku a velice rychle po podání žádosti naší firmou vyřízeno. Musím vyzdvihnout ochotu a vstřícnost paní Šímové, které patří naše díky.

Ing. Jiří Horák
člen představenstva Předměřická, a. s.


Využili jsme nabídku Zemědělského svazu ČR cenově výhodnější inzerce práce na internetovém pracovním portálu www.prace.cz za pomoci pověřené pracovnice ZS, paní Lenky Šímové. Paní Šímová nám velmi pomohla nejen se zněním a zveřejněním následně námi schváleného znění inzerátu, ale vždy obratem přeposílala kontakty hlásících se uchazečů o nabízenou pracovní pozici, zajímala se o průběh, výsledek náboru a nabízela užitečné rady i pomoc s kontaktováním uchazečů o práci.

V průběhu 1 měsíce se nám přes ZS ozvalo 13 zájemců o zaměstnání a podařilo se nám tak získat 1 uchazečku do trvalého pracovního poměru na nabízenou pozici dojička krav a ošetřovatelka skotu. Inzerce práce ve spolupráci se ZS ČR a vydatné pomoci paní Lenky Šímové se nám jeví jako velmi efektivní a přínosný způsob hledání nových zaměstnanců na pracovní pozice v zemědělství. V současné době s paní Šímovou domlouváme možnost využití nového, vládou schváleného programu Kvalifikovaný zaměstnanec – zaměstnávání cizinců.

Zemědělské družstvo Dobříč


Nenechte si ujít aktuální Zpravodaj. Zde se můžete bezplatně přihlásit k odběru Zpravodaje Zemědělského svazu ČR.

CZ EN