Úvodní > Služby > Odborné školení a semináře
Odborné školení a semináře

Odborné školení a semináře


Školení a semináře napříč celou zemědělskou problematikou!

Jak se říká ,,Učený z nebe nespadl“. ŠKOLENÍ a semináře jsou nepostradatelným zdrojem INFORMACÍ, které Vy i Vaši zaměstnanci potřebujete pro hladký chod Vašeho podniku.

Jako člen Zemědělského svazu ČR máte přístup ke všem seminářům, školením, webinářům, které společně i s TECHNOLOGICKOU PLATFORMOU PRO ZEMĚDĚLSTVÍ pořádáme.

Školitelé a přednášející jsou vždy odborníci a záleží jim na tom, aby bylo školení přínosem. Témata a termíny avizujeme vždy s předstihem v TÝDENNÍ SVAZOVÉ POŠTĚ a našem webu.


Reference:

Naše družstvo využívá výhody členství v ZS ČR, mimo jiné i tím, že se naši zaměstnanci účastní většiny odborných školení a seminářů. Tyto akce odpovídají našim potřebám, poskytují nám aktuální informace v oblastech, které souvisejí s naší činností (školení pro agronomy, zootechniky, ekonomy a účetní, semináře zaměřené na právní problematiku, životní prostředí, dotační politiku, bezpečnost práce a další).

„Všechny akce vedou odborní lektoři, kteří mají zpětnou vazbu na praxi v oblasti, o které přednášejí.“

Ing. Vladimíra Ponocná, ředitelka
Zemědělské obchodní družstvo Kolinec


Členstvím v Zemědělském svazu získáváme několik výhod, mezi které např. patří získávání potřebných informací o cenách zemědělských komodit, situaci o zemědělství v celé EU, o dotacích a mnoho dalších.

Je potřeba zmínit i pořádání odborných seminářů a školení, které jsou napříč celou zemědělskou problematikou.

Tato školení jsou pro nás podstatně levnější než u jiných institucí, ale hlavní je, že je vždy zaměřené na potřeby zemědělských firem.

Školitelé a přednášející jsou vždy odborníci „z oboru“ a je vidět, že jim vždy záleží na tom, aby bylo školení pro nás užitečné.

AGROSUMAK a.s. Suchdol nad Odrou


Nenechte si ujít aktuální Zpravodaj. Zde se můžete bezplatně přihlásit k odběru Zpravodaje Zemědělského svazu ČR.

CZ EN