Úvodní stránka > Aktuality

Aplikace na poptávku ochranných prostředků již v provozu!

19.3.2020

Už můžete do naší aplikace https://www.zscr.cz/Koronavirus?hlaseni zapsat svou poptávku po rouškách, respirátorech, dezinfekčních prostředcích a dalších věcech. Aplikace je zpřístupněna Ministerstvu zemědělství, které tímto způsobem monitoruje požadavky zemědělského sektoru pro účely vyjednávání a zajišťování ochranných pomůcek. Podle posledních informací by měla distribuce probíhat prostřednictvím obecních úřadů.

Prosíme Vás, abyste udržovali své požadavky na aktuálních hodnotách (pokud například seženete roušky jinde, upravte svůj požadavek). Stejně tak pokud jste již poptali ochranné pomůcky jinou cestou – dotazníkem Agrární komory, nezadávejte ho do aplikace (a naopak), aby nebyl duplicitní. Věříme, že se nám podaří díky spolupráci nás všech udržet v poptávkách pořádek. Když vyplníte všechny položky, může ministerstvo identifikovat naléhavost Vašeho požadavku (podnik v karanténě apod.). Blíže v příloze.

Nenechte si ujít aktuální informace ke Koronaviru. Zde se můžete bezplatně přihlásit k odběru Koronavirového zpravodajství Zemědělského svazu ČR.


Komentáře:

hlašení roušek

Pavel CHOURA | 23:18 19.03.2020 |

tak se mi zdá, že aplikace nefunguje , chce to další heslo a to neznám...


Odpověď: hlašení roušek

Jindřich Motyka | 23:38 19.03.2020 |

Dobrý den pane Chouro, děkujeme za upozornění. Odkaz vedl na špatnou adresu, už by to mělo být opraveno.


Váš komentář se ukládá. Prosím počkejte...

CZ EN