Úvodní stránka > Aktuality

Pozvánka na proexportní seminář - konzultace se zemědělskými diplomaty v Praze a v Brně

13.11.2018

Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Potravinářskou komorou ČR připravilo tradiční proexportní seminář, kde se budete moci blíže seznámit s aktivitami resortu na podporu vývozu do mimounijních zemí. Seznámíte se se zemědělskými diplomaty a bude prostor i pro konzultace vašich exportních záměrů. Kontakty na agrární diplomaty jsou zde: http://eagri.cz/public/web/mze/ministerstvo-zemedelstvi/proexportni-okenko/zemedelsti-diplomate/

Seminář se uskuteční ve dvou termínech a to v Praze 22. listopadu 2018 (hotel Jurys Inn, Florenc) a v Brně 23. listopadu 2018 (hotel Bobycentrum). Pro individuální konzultace vám budou k dispozici zemědělští diplomaté působící v Rusku, USA, Saúdské Arábii, Libanonu a Srbsku a dále místní síly pro zemědělství působící při zastupitelských úřadech ČR na Ukrajině a v Kazachstánu. Možnosti exportního financování bude možné prodiskutovat se zástupci České exportní banky (ČEB) a Exportní garanční a pojišťovací společnosti (EGAP). Pozvánku a programy seminářů naleznete v přílohách.

V případě zájmu se registrujte na emailové adrese zuzana.hercikova@mze.cz nejpozději do 16. listopadu 2018, přičemž nezapomeňte uvést datum nebo místo semináře.

 

Zdroj: http://eagri.cz/public/web/mze/ministerstvo-zemedelstvi/proexportni-okenko/pozvanka-na-proexportni-seminar.html

 

Přílohy
pozvanka.pdf
praha-program.pdf
program-brno.pdf


Váš komentář se ukládá. Prosím počkejte...

CZ EN