Úvodní stránka > O NÁS > Videa > Rovné podmínky

Rizika obchodní dohody EU-MERCOSUR

10.3.2021

Proč jsou evropští zemědělci proti přijetí nevyvážené obchodní dohody mezi EU a zeměmi MERCOSUR? Prostě proto, že v sobě obsahuje příliš mnoho rizik.

Významný partner pro obce

4.3.2021

ZAS Mžany hospodaří na Královéhradecku v katastru několika obcí. Se všemi obcemi spolupracuje při běžných i nenadálých činnostech. Například pořídila linku na svoz bioodpadu, kterou s provozuje ve spolupráci s okolními obcemi. Chce společnost trestat omezením dotací úspěšné zemědělské podniky se stovkami majitelů, které se odpovědně starají o krajinu i své okolí?

Důležitá součást společnosti a krajiny

3.3.2021

ZD Sloupnice hospodaří v podhůří Orlických hor. Kromě vlastní zemědělské výroby, jejímž základem je chov dojného skotu, spolupracuje s okolnímizemědělci i dalšími podnikatelskými subjekty, zpracovává svoji produkci, kterou prodává v několika prodejnách. Za důležitou považuje i spoluprácui s okolními obcemi a občanskými spolky. Chce společnost trestat stovky drobných vlastníků za to, že se rozhodli spojit své síly při podnikání? Že se ...

Za rovné podmínky - ZD Ostaš

2.3.2021

Chce naše společnost krácením dotací trestat úspěšné zemědělce, kteří jsou důležitým ekosociálním prvkem společnosti? Odpovědně se starají o svěřenou půdu, pomáhají obcím ve svém okolí, jsou důležitým zaměstnavatelem na venkově. Pokračujeme v ZD Ostaš na Náchodsku.

Za rovné podmínky - Zemagro

1.3.2021

Chce naše společnost krácením dotací trestat úspěšné zemědělce, kteří jsou důležitým ekosociálním prvkem společnosti? Odpovědně se starají o svěřenou půdu, pomáhají obcím ve svém okolí, jsou důležitým zaměstnavatelem na venkově. V Archlebově začínáme rozhovory se zemědělci, kterých by se případné zastropování přímých plateb týkalo.

CZ EN