Úvodní stránka > O NÁS > Aktivity svazu > Sdružení mladých manažerů

Sdružení mladých manažerů ZS ČR

Od roku 2005 existuje v rámci struktury Zemědělského svazu ČR Sdružení mladých manažerů (SMM). Smyslem a záměrem tohoto sdružení je vyhledávat mladé lidí a organizovat jejich setkávání za účelem výměny jejich zkušeností z řídící a odborné činnosti. Hlavním cílem je také poskytování nových informací potřebné pro jejich práci v zemědělství.

Pro mladé manažery jsou organizována různá setkání a exkurze, kde mohou získat či vyměnit jejich zkušenosti. Dále jsou realizovány vzdělávací a další akce podporující získávání a zprostředkování manažerských znalostí a kontaktů v rámci zemědělství a navazujících oborů.
V minulém roce mladí manažeři navštívili Norsko, kde se seznámili s norským zemědělstvím a zhlédli přírodní krásy Norska.

Členové sdružení s aktivní znalostí cizích jazyků se mohou účastnit jednání pracovních skupin COPA/COGECA a Evropské komise buď jako zástupci nevládních organizací za Českou republiku, nebo jako přísedící.

Pokud byste se rádi účastnili podobných akcí, můžete se přihlásit i Vy do Sdružení mladých manažerů ZS ČR. Členy sdružení se mohou stát vedoucí pracovníci ve věku do 45 let se zájmem o zemědělství a řízení zemědělského provozu.

 

Chci se stát členem SMM ZS ČR

Pokud se chcete stát členem Sdružení mladých manažerů ZS ČR, vyplňte přihlášku (ke stažení zde) a zašlete ji na email: .

CZ EN