Úvodní stránka > O NÁS > Aktivity svazu > Výstavy

Výstavy

Zemědělský svaz se pravidelně účastní nejvýznamnějších zemědělských výstav. Zajišťuje tematický doprovodný program, pro své členy zvýhodněné vstupné, oblíbená je také právní poradna přímo na stánku svazu ve vybrané dny výstavy.

Zemědělský svaz je spolupořadatelem výstav TechAgro, Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky a Země živitelka.

TECHAGRO

Techagro - logoMezinárodní veletrhy TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA představují ucelenou přehlídku zemědělské a lesnické mechanizace, nejnovějších technologií a zařízení pro všechny obory zemědělské a lesnické výroby. Součástí je výstava hospodářských zvířat, nabídka krmiv a veterinárních přípravků a samozřejmě vybavení pro myslivce a lesníky. Nově se k agrárnímu trojlístku přidal i veletrh obnovitelných zdrojů BIOMASA. Účast roku 2013 776 vystavovatelů ze 20 zemí učinila z této výstavy významnou agrární akci v Evropě.

Více informací najdete na www.techagro.cz

Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky

NVHZZT - logoNárodní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky je komplexní přehlídkou hospodářských zvířat a všeho co patří k živočišné výrobě. Téměř dvě stovky vystavovatelů prezentují technologie pro chov zvířat, veterinární a reprodukční techniku, krmiva, léčebné přípravky a v nemalé míře také zemědělské stroje.   Druhou část výstavy představuje expozice živých zvířat, která je v počtu více než sedm set vystavených zvířat unikátní nejen v České republice, ale v celé Evropě. České chovatelské svazy považují Národní výstavu v Brně za stěžejní událost roku, a proto na ni soustřeďují značnou pozornost. Na programu jsou národní šampionáty, komentované přehlídky a hodnocení skotu, prasat, ovcí, koz a chovných koní.

http://www.bvv.cz/narodni-vystava-hospodarskych-zvirat-brno/nvhz-2013/profil-veletrhu/

Země Živitelka

Země živitelka - logoAgrosalon Země živitelka se koná pravidelně na českobudějovickém výstavišti na přelomu srpna a září. Výstava je pořádána ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství, Ministerstvem pro místní rozvoj ČR, Agrární komorou ČR, Potravinářskou komorou ČR a Zemědělským svazem ČR.

http://vcb.cz/kalendar/102-zeme-zivitelka

CZ EN